Bruslení

Bruslit letos budeme 1.-2.hodinu každý druhý čtvrtek(liché týdny). Podle toho bude daný týden upravený rozvrh.

Rozvrh ve středu: ČJ,M,HV,CJ,M

Rozvrh ve čtvrtek: TV,TV,M/AJ,AJ/M,ČJ

První bruslení se uskuteční 22.11.2012

Nezapomenout:nabroušené brusle, rukavice, teplé oblečení, osvědčila se přilba(na kolo, na lyže, hokejová...)

Prosincové bruslení:Ve čtvrtek 20.12. nepůjdeme první dvě hodiny bruslit, ale půjdeme na ZŠ Husova na turnaj ve vybíjené. POZOR: Sraz s úborem(všichni) před naší školou 7.40, na dojíždějící samozřejmě počkáme. Odchod na ZŠ Husova 7.45 h. A v pátek 21.12. 3.-4.hodinu proběhne vánoční bruslení(vánoční soutěže na ledě).

21.12. jsme šli celý I.stupeň bruslit a pomáhali nám naši deváťáci. Byli šikovní. Malé převáděli přes cestu a pomáhali nám se zavazováním bruslí i na ledě. Tímto jim děkujeme. Při bruslení nám hrála pěkná hudba, takže jsme si to užili.

V měsíci lednu bruslíme 17.1.a 31.1.2013

Vánoční bruslení